Povinné ručení porovnání

Dříve, než si povinné ručení sjednáte, můžete vyzkoušet zcela zdarma povinné ručení porovnání. Prostřednictvím jednoduchého online nástroje na našich stránkách zjistíte, o kolik méně můžete za povinné ručení platit. Jak to funguje? Zadejte do příslušných kolonek údaje o svém vozidle a jeho vlastníkovi. Jakmile zadáte všechny povinné údaje, naše online kalkulačka vám přehledně seřadí varianty povinného ručení od mnoha pojišťoven. Za pár vteřin si můžete vybírat povinné ručení přesně dle vašich představ a požadavků.

POZOR! Na našich stránkách nenabízíme pouze povinné ručení porovnání. Jakmile Vás některá z variant povinného ručení zaujme, můžete si pojištění okamžitě sjednat online, případně nás kontaktovat. S pomocí našich specialistů si můžete vámi vybrané pojištění okamžitě sjednat a ještě tentýž den odešleme na vámi uvedenou adresu zelenou kartu i smlouvu s pojišťovnou. Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat, rádi je zodpovíme.

Jaké údaje je nutné zadat do online kalkulačky

Budete-li si chtít spočítat povinné ručení na vaše vozidlo, bude nutné zadat například tyto údaje: první registrace vozidla (pokud již bylo vozidlo registrováno), požadovaný počátek pojištění, modelový rok vozidla, typ karoserie, tovární značka, typ vozidla, motor, počet míst k sezení a další. Čím podrobnější údaje o svém vozidle a o sobě zadáte, tím přesnější získáte výpočet povinného ručení online.

Sjednejte si u nás také další typy pojištění: