Jak sjednat povinné ručení online

Chcete si sjednat povinné ručení online, ale nevíte jak? Pak je tu pro vás jednoduchý návod, jak na to. Ze všeho nejdříve vyzkoušejte bezplatné srovnání povinného ručení prostřednictvím naší kalkulačky. Ve chvíli, kdy vyplníte potřebné údaje do našeho srovnávače povinného ručení, uvidíte cenové nabídky jednotlivých pojišťoven (nabídku vám odešleme e-mailem). Pakliže vás některá z nabídek zaujme, můžete zaslat online žádost. Pokud byste si nevěděli při vyplňování žádosti rady, neváhejte nás kontaktovat, poradíme vám.

Po odeslání online poptávkového formuláře obdržíte e-mailem potvrzením vaší poptávky povinného ručení a zároveň v něm naleznete zelenou kartu.*
Maximálně do dvou až tří pracovních dní obdržíte všechny potřebné dokumenty – včetně originálu zelené karty a včetně údajů pro zaplacení pojistného na účet pojišťovny, abyste mohli své vozidlo používat v souladu se zákonem.

*Odeslání zelené karty se může lišit podle pojišťovny, kterou si zvolíte. U některých pojišťoven obdržíte zelenou kartu až po zpracování Vašeho požadavku naším zaměstnancem.